Karahasan Yapı; uzun yıllar inşaat sektöründe kazandığı tecrübelerini, şahıs ve kurumlara daha profesyonel hizmet sunabilmek için, konut geliştirme alanında yoğunlaştırmıştır. Bu anlamda güvenli, çevre koşullarına saygılı ve tüketici memnuniyetini ön planda tutan yapılar inşa etmeye başlamıştır.

Karahasan Yapı, sektöründe tam donamlı hizmet sunan bir şirkettir. Konut, avm, residence ve otel gibi nitelikli projeler üreterek tüketicilerin hizmetine sunmaktadır.

Karahasan yapı olarak, kurumsal stratejimiz: Çağdaş ve kaliteli kavramları bünyesinde barındıran bir marka olmaktır.

Sektördeki ve dünyadaki yenilikleri, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek alternatif bir iş anlayışı sunan Karahasan Yapı, uzman kadrosu ve eğitimli çalışanlarıyla huzur ve güven esasına dayalı bir çalışma tarzı benimsemiştir.

 

VİZYONUMUZ

Köklü deneyim ve rekabet avantajına sahip olduğumuz inşaat sektöründe, müşterilerimizin yaşamlarına değer katacak, onlara satış öncesi ve sonrası beklentilerini tam karşılayacak, lider bir şirket olmaktır.

 

MİSYONUMUZ

- İşine bağlılık

- Paylaşımcılık

- Yenilikçilik ve teknoloji odaklılık

- İş ahlakına her koşulda sahip çıkmak

- Kolektif beyne ve takım çalışmasına inanmak

- Planlı ve programlı çalışmak

- Müşteri odaklılık

- Katma değer yaratmaya inanmak ve bu  doğrultuda çalışmak

 

Bu prensipler çerçevesinde firmamız ülkemize, çalışanlarımıza ve insana saygılı, dürüst ve yüksek enerji ile çalışan yenilikçi bir inşaat firması profili oluşturmaktadır.